top2

Najlepsi, światowi
oraz polscy projektanci bielizny

Bielizna Ewa Bień to bielizna luksusowa, w której każda kobieta poczuje się wyjątkowo czyli właśnie tak jak na to zasługuje!

ewa1

Bieliznę tworzymy z myślą o tym, aby odkryć tkwiące w każdej kobiecie piękno, jej niepowtarzalność i jedyny w swoim rodzaju urok. Ukoronowaniem kobiecości niezależnie od wieku i rozmiaru jest niewątpliwie zmysłowa elegancja i ta idea przyświeca nam na każdym etapie produkcji od projektu po sam proces szycia. Pragniemy bowiem, aby nasza bielizna w każdej sytuacji dawała kobiecie tak ważne poczucie pewności siebie, świadomości własnej wartości i niepowtarzalnego piękna, które widoczne jest w każdym ruchu, geście i uśmiechu.

 

Zaskakujące połączenia kolorów, niebanalna kolorystyka, elegancja – to wyróżnia markę Ewa Bień.

 

Filozofia, którą się kierujemy ma wpływ na cały proces produkcyjny od wyboru materiału, poprzez projekt, na najdrobniejszych, wysublimowanych dodatkach i szczegółach kończąc.  Mamy świadomość, że tylko najwyższa jakość półproduktów może złożyć się na zniewalający efekt i niezwykłe poczucie komfortu. Cały proces produkcyjny odbywa się w Polsce z wykorzystaniem najnowocześniejszych osiągnięć rynku tekstylnego na świecie. Koronki, hafty, tiule oraz dodatki pochodzą niejednokrotnie z tych samych renomowanych źródeł (Szwajcaria, Włochy, Hiszpania) co te wykorzystywane przez znane światowe marki bieliźniarskie.

 

Od ponad dwudziestu pięciu lat mamy przyjemność towarzyszyć paniom w celebrowaniu ich kobiecości, tworząc bieliznę z pasją i niesłabnącym podziwem dla uroku kobiecego ciała. Czerpiemy inspirację ze światowych trendów, dbając zawsze o świeżość, niebanalność oraz nowoczesność stylizacji.