top2

Najlepsi, światowi
oraz polscy projektanci bielizny

Garde-rob’e to miejsce wyjątkowe, stworzone dla Kobiecej przyjemności.

Najlepsi, światowi oraz polscy projektanci bielizny, najlepsze światowe materiały oraz producenci obecni na rynku luksusowej bielizny od kilkudziesięciu lat, gwarantują spełnienie najwyższych oczekiwań.

 

Nasze „garde-rob’ianki” zadbają o to, byś miała swoją uniwersalną i ponadczasową bieliznę, na wszystkie okazje. Ubierzemy Cię do konkretnej stylizacji w taki sposób, by Twój uśmiech Cię nie opuszczał.

 

Kroje klasyczne, skomponowane pod kątem kolorystycznym, pozwalające w łatwy sposób, wydobyć zalety każdej kobiecej sylwetki.

 

Zadbaliśmy, by każdy z elementów w Garde-robe był dobrany gatunkowo i był zdolny przetrwać co najmniej kilka lat w dobrym stanie.

 

Zespół „Garde-robe” pomoże dobrać idealną bieliznę do każdej sytuacji – do domu, biura, na trening oraz romantyczną kolację. Tak jak nie ma jednego ubioru pasującego do wszystkich sytuacji i okazji, tak samo nie ma jednej, uniwersalnej bielizny. Każda kobieta ma swą niepowtarzalną sylwetkę i swój indywidualny styl. W naszym salonie, dopasujemy idealną i wyjątkową bieliznę do stylu, potrzeb i sylwetki, każdej w Was.