soaktop

Płyn do prania delikatnych rzeczy SOAK.

Soak – co to takiego?


 

Płyn do prania delikatnych rzeczy Soak powstaje w Kanadzie w certyfikowanej placówce Health Canada Skincare. Został on stworzony z myślą, aby w niezwykle przyjemny i prosty sposób zatroszczyć się o Twoje najdelikatniejsze rzeczy. Ten innowacyjny produkt pierze, odświeża i chroni bieliznę, stroje kąpielowe, swetry, ubranka dziecięce, pędzle do makijażu i wszystkie rzeczy, które wymagają wyjątkowej uwagi.

 

Jest tak delikatny, że mogłabyś używać  go do kąpieli. Dba przy tym również o Twoją skórę i nie wymaga płukania. Idealnie nadaje się do prania ręcznego oraz do prania w pralce ustawionej na odpowiedni program do prania delikatnych rzeczy.

Jak prać delikatne rzeczy?


 

Mydło lub zwykły proszek są zbyt silnymi środkami do czyszczenia delikatnej bielizny i w rezultacie materiał szybko może ulec zniszczeniu.

 

Dlatego warto sięgnąć po Soak, który nie produkuje dużej ilości piany, natomiast doskonale czyści. Wystarczy namoczyć część garderoby w wodzie i dodać płyn.

 

Cząsteczki formuły płynu zbierają zabrudzenia z materiału, „przyklejając” je do wody i pozostawiając Twoją bieliznę idealnie czystą.

100% eko


 

Płyn Soak jest w pełni biodegradowalny i w całości wykonany z komponentów przyjaznych środowisku. Butelka oraz etykieta w pełni podlegają recyklingowi, dlatego też możesz zauważyć na nich pewne niedoskonałości.

 

3 wielkości Soak do wyboru:

 

  • Duża, ekonomiczna butelka (375 ml), która wystarcza na minimum 75 prań

  • Butelka 90 ml – idealna w podróży. Możesz ją zabrać ze sobą do samolotu.

  • Mini Soak – do jednorazowego użycia. To świetny pomysł na dodatek do bieliźnianego prezentu.

Zapachy


 

Soak jest dostępny w wersji bezzapachowej oraz w różnych wersjach zapachowych do wyboru. Obydwie formuły są bardzo delikatne – wszystko zależy tylko
od Twoich preferencji. Zapachy są bardzo przyjemne i na pewno uczynią pranie dużo milszą czynnością i co ważne – na pewno nie przytłumią Twoich perfum.

 

  • Bezzapachowy – dobry wybór dla klientów, którzy nie lubią zapachów lub chcą sprawić komuś prezent, a nie są pewni jaki zapach wybrać.

  • Celebration – słodki, delikatny i absolutnie apetyczny. Bazuje na zapachu czerwonej herbaty.
  • Lacey – niezwykle świeży, bazuje na zapachu wiosennych pączków i słodkiej bergamotki.

  • Yuzu – bazuje na zapachu eukaliptusa oraz japońskich cytrusów

  • Fig – świeży, jasny i orzeźwiający. Ten zapach bazuje na słodkiej fidze i liczi. Jest niezwykle apetyczny.