top2

Najlepsi, światowi
oraz polscy projektanci bielizny

Sport i Twój biust.

1gym
2supp
3actsh
4actmulti
5actsport
6actzipp
7actdplus
8actclass
9

Sport i Twój biust.

Biustonosze sportowe (Shock Absorber lub Panache Sport) skonstruowane są specjalnie na potrzeby biegaczek oraz intensywnego treningu na siłowni i innych, różnorodnych ćwiczeń fizycznych. Specjalistyczne kroje i najnowsze materiały – gwarantują komfort w trakcie ćwiczeń. Wygodny pas obwodu zapobiega przemieszczaniu się biustonosza. Wewnętrzna warstwa materiału została pozbawiona szwów mogących powodować obtarcia w delikatnej okolicy biustu. Nasze biustonosze sportowe są wykonane z materiałów m.in. pochłaniających nadmiar wilgoci oraz przepuszczających powietrze.

 

Shock Absorber to marka specjalizująca się wyłącznie w konstruowaniu staników sportowych. Od 20 lat udoskonala swoje produkty, kładąc nacisk i promując świadomość noszenia odpowiedniego biustonosza w życiu sportsmenek i kobiet aktywnych fizycznie.

 

Np. „Ultimate Run Bra” to model zaprojektowany specjalnie dla biegaczek i wielokrotnie nagradzany. Redukuje nadmierny ruch i podskakiwanie piersi o 78%* (wg badań przeprowadzonych na Uniwersytecie w Portsmouth w 2009  r.)  i zapewnia najwyższy możliwy komfort, co przyczynia się do sportowych osiągnięć. Nie posiada fiszbin, jednak bardzo dobrze podtrzymuje piersi i mocno zespala je z klatką piersiową. Infinity-8 Support System przeciwdziała tzw. ruchowi „ósemkowemu” piersi podczas biegu. Miękkie, bezszwowe wnętrze miseczek eliminuje otarcia. Szerokie, wzmocnione, regulowane ramiączka, bardzo mocno trzymające, wyściełane od wewnątrz i nieślizgające się. Wykonany z odprowadzającej wilgoć, oddychającej i szybko schnącej tkaniny.

 

Zdobywca wielu nagród, biustonosz Panache Sport, nie tylko redukuje wstrząsy biustu podczas treningu bez efektu spłaszczenia piersi, ale również występuje w modnych, wiosenno-letnich barwach: Black Animal i Pink Marl oraz w bazowych kolorach czarnym, białym i szarym. Gładki szew świetnie prezentuje się pod każdym rodzajem dopasowanej, sportowej odzieży. Szerokie, podszyte ramiączka oraz otoczone silikonem fiszbiny zapewniają wysoki poziom komfortu i podtrzymania. Kiedy ruszasz się podczas uprawiania sportu, Twoje piersi bezustannie ruszają się razem z Tobą. Ten powtarzający się ruch spowodować może uciskanie, rozciąganie i w efekcie nieodwracalne uszkodzenie więzadeł Coopera – tkanki łącznej, która podtrzymuje biust i pozwala zachować kształt Twoich piersi. Uszkodzenie tej tkanki skutkuje opadaniem i obwiśnięciem piersi. Biustonosz sportowy Panache Sport minimalizuje ruch piersi we wszystkich kierunkach, przez co gwarantuje optymalne wsparcie dla Twojego biustu, utrzymując go tym samym w znakomitej formie.